Detail podujatia
MAGIC MIKE LADIES NIGHT XXL
Dátum 26. 5. 2018
Čas 20:00
Miesto Majestic Music Club
Na slovensko prichádza úspešná dámska jazda s názvom MAGIC MIKE LADIES NIGHT XXL pod záštitou MAGNIFIQUE AGENCY

MAGIC MIKE či FIFTY SHADES OF GREY budú hlavnými témami vo všetkých troch mestách a vyšportovaní a charizmatickí páni budú predvádzať vystúpenia,ktoré budú nabité spoločnými i sólovými vystúpeniami v štýle MAGIC MIKE či FIFTY SHADES OF GREY a bude to aj bez nohavíc.

Svetoznáme a veľmi sledované filmy MAGIC MIKE a FIFTY SHADES OF GREY spôsobili prevrat na celom svete a potrhali rekordy v návštevnosti, len FIFTY SHADES OF GREY oslovil 40 miliónov žien po celom svete no a čo viac si želať ako vidieť naživo niekoľko energických pánov,ktorí budú tancovať a predvádzať striptíz na tieto štýly? Viac ako 10 svalnatých a šarmantných mužov,ktorí budú vystupovať v rôznych tématických kostýmoch a ich role budú predstavovať známe svetové osobnosti ako napr Chaning Tatum z Magic Mike alebo Jamie Dornan.


MAGNIFIQUE AGENCY sa stala za krátky čas od jej založenia mediálne známou a vyhľadávanou agentúrou
Ako jediná agentúra svojho druhu na Slovensku organizuje Majstrovstvá sveta či Európy v pánskom striptíze a v neposlednom rade organizovala 2 veľké LEN PRE ŽENY TOUR v podaní medzinárodnej striptérskej skupiny DIRTYY BOYZZ a preto MAGIC MIKE LADIES NIGHT XXL prinesie veľmi vysoký level,ktorý vás nenechá dýchať.

Po veľmi pozitívnych ohlasoch LEN PRE ŽENY TOUR prináša agentúra na slovenský trh oživenie a určitý druh progresu a na slovensko pozvala novú a energickú medzinárodnú skupinu MAD DANCERS v spolupráci s americkým spevákom známym aj zo semifinále ČESKO SLOVENSKO MA TALENT, menom LIL C,ktorá bude súperiť s najznámejšou skupinou slovenska DIRTYY BOYZZ,ktorá prešla výraznou úpravou a dostala nový dych.

Produkcia šialených tanečníkov je viac než výstavou Chippendales,
Skupina MAD DANCERS predstavuje prvky moderných tancov s erotickými a zábavnými kúskami. V ich vystúpeniach sú starostlivo navrhnuté veľkolepé kostýmy, svalnatí páni majú vlastný štýl a choreografiu, ktorá zaujme každé publikum. Všetky skladby tanečníkov a samostatný príbeh predstavujú známe osobností či umelcov celosvetovo známych. MAD DANCERS je mladý, dynamický tím,ktorý sa skladá z profesionálnych tanečníkov, športovcov,modelov,speváka a akrobatov. Každá jedna tanečná show je premietaná so srdcom a dušou a s maximálnym odhodlaním. Pokiaľ chcete nezabudnuteľný zážitok tak ste na najlepšom mieste!

MAGIC MIKE LADIES NIGHT XXL je úspešným pokračovaním veľmi žiadaného eventu, ktorý v roku 2015 navštívilo 2000 žien v troch mestách slovenska a každé jedno mesto bolo vypredané do posledného miesta.

Na májovom turné sa predstaví skupina MAD DANCERS a DIRTYY BOYZZ,ktorá prerobila koncept a zaradila do teamu nových a energických tanečníkov,ktorí nabijú ich energiou nejedného diváka.

Tváre členov DIRTYY BOYZZ zostávajú zatiaľ utajené a postupne ich odkryjeme na našej FB stránke Dirtyy Boyzz Menstrip :-) môžeme vám ale prezradiť,že sa máte na čo tešiť :-)

O celý priebeh a moderovanie akcií sa postará bývalý striptér zároveň majster európy v pánskom striptíze za rok 2014 DIEGO 001.
Človek z fáchu,ktorý ma za sebou moderovanie najväčšieho erotického veľtrhu na Slovensku ale i v Čechách za rok 2017 kde prišlo dokopy okolo 10 000 ľudí.

Ako bonus sa v každom meste predstaví niekoľko profesionálnych modelov,ktorí budú počas prestávky predvádzať spodné prádlo samozrejme s hudobným energickým podkladom na spôsob MAGIC MIKE a FIFTY SHADES OF GREY, večer nabitý vyšportovanými a charizmatickými telami, sexeapelom , charizmou a v neposlednom rade vzrušujúcou energiou.