Detail podujatia
Brutalismus 3000
Dátum 20. 5. 2023
Čas 20:00
Miesto Majestic Music Club

Brutalismus 3000 je post techno punkové duo z Berlína, ktoré má slovensko-grécke korene. Vzniklo v roku 2020 po tom, čo sa Theo Zeitner a Victoria Vassiliki Daldas zoznámili cez Tinder. Okamžite medzi nimi vzniklo jedinečné spojenie a výnimočnosť ich setov, silne ovplyvnených skvelou berlínskou klubovou scénou, čoskoro vzbudila pozornosť a posunula ich na medzinárodné pole.

Duo našlo inšpiráciu v žánroch Gabber, Hardstyle, Punk a Wave, ktorá umne spája so súčasným zvukom. Theove rýchle a drsné kopáky zmiešané so zvukmi syntetizátorov a Victoriine vokály kombinujú techno, punk a prechádzajú až do hardstylu. Výsledkom je inovatívne poňatie charakteristického berlínskeho techna, ktoré doslova otriasa každým klubom a festivalom, na ktorom duo vystúpi.

Minuly rok sme Thea s Victoriou mohli vidieť na festivale Pohoda a tento rok nebudú chýbať napríklad na festivaloch Primavera alebo Melt Festival.

20. mája v Bratislave skrátka zažijeme tanečnú hudbu, ktorá svojimi rytmami rozseká aj to najnáročnejšie klubové publikum a nadviaže tak na úspešný debut v lete 2021, kedy sa Brutalismu 3000 podarilo vypredať Novú Cvernovku

 

Brutalismus 3000 is a post-techno punk duo based in Berlin, with Slovakian and Greek roots. They started making music in 2020 when Theo Zeitner and Victoria Vassiliki Daldas met on Tinder. Together they quickly developed a unique sound that is heavily influenced by the Berlin club scene and quickly began gaining attention which led to their international recognition.

Their music is a mix of Gabber, Hardstyle, Punk and Wave. Rough, hard sounds mixed with synth sounds are produced by Theo Zeitner and vocals are delivered by the multilingual singer Victoria Vassiliki Daldas. The result is a very innovative take on the usual Berlin techno sound.

Last year they performed at "Pohoda" festival and this year, they will play at the Primavera and Melt festivals.

In 2020 they released their first EP "Amore Hardcore" which was quickly followed by "Liebe In Zeiten Der Kola" in the same year. After numerous raves worldwide, they also performed in a unique live set at the Berling streaming channel Hör.

The duo will deliver a performance in Bratislava, on 20th May, 2023, which is definitely going to blow minds of even the most demanding club audience!

 

VSTUPENKY od 1. marca 2023 na GoOut.sk / TICKETS AVAILABLE from March 1 2023 on GoOut. 
https://bit.ly/Selection_Brutalismus3000_Bratislava
_
www.selection.cz | #selection