Detail podujatia
Balkan Bashavel s Medial Banana
Dátum 22. 3. 2019
Čas 21:00
Miesto Majestic Music Club
Jari je treba zatancovať, aby dorazila v plnej sile ???Alebo váš obľúbený Balkan Bashavel sa vracia ;) A pretože od samého počiatku je okrem balkan beats a gypsy music súčasťou tejto bláznivej party aj reggae, rozhodli sme sa mu dať výnimočne trocha viac priestoru ?

V Bratislave preto štartuje combo:
MALALATA + Medial Banana + Dr. Tesla

English speaking balkan beats lovers, please scroll down.

?????????????

MALALATA (SK)
MALALATA je už 12 rokov synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystúpenie DJského dua je nespútanou show plnou nákazlivej energie a 100% nasadenia. Pod jeho taktovkou pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vzdialené Mexiko a Japonsko. Duo predviedlo svoju show aj na festivaloch Colours of Ostrava, Pohoda, Grape či na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

Medial Banana (SK, live)
Šesťčlenná reggae kapela tento rok oslavuje 10 rokov na hudobnej scéne. Za ten čas sa z bratislavskej partičky stala jedna z najobľúbenejších slovenských kapiel a stálica veľkých
pódií aj festivalov ako Sziget, Pohoda, Mighty Sounds či Uprising. Medial Banana práve po dvoch štúdiových albumoch pracujú na svojom treťom kúsku, tak sa nechajme prekvapiť, či nám z neho naservírujú nejakú ochutnávku.

Dr. Tesla (SK, Brigada Rakija)
Jeho tatom je Balkánec, mamou hudba sveta, tetou zase gipsy, strýkom klezmer, bratom reggae a sestrou folklór. On sám nevie, čí je, ale zo všetkých si vzal to nejlepšie, aby bavil ľudí vybranými selekciami. Stále ostáva skromný, no medzi svoje top vystúpenia počíta afterparty po koncerte Dubioza Kolektiv a chorvátsky festival Goulash Disko.

?????????????

Vstup BUDE POVOLENÝ len osobám starším ako 15 rokov.
Akcia bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z nej budú zverejnené na sociálnej sieti Facebook.

?????????????

For English speaking balkan beats lovers:

Hands up, Balkan Bashavel party is back! With a lot of balkan beats and gypsy music as usual, and this time with more reggae than usual. Well-known DJ duo MALALATA invited reggae band Medial Banana and DJ Dr. Tesla from Brigada Rakija as their co-stars.

Persons under 15 years of age are NOT ALLOWED to this event.
The event is going to be photographed and photos are going to be published on Facebook.